Bayilik
BAYİLİK ÖN BİLGİLENDİRME


 1. OTOMATİK OKEY MASALARININ TANITIMI AMACIYLA BAYİLİK BÖLGESİNDE TEŞHİR SALONU BAYİ TARAFINDAN TESİS EDİLMELİDİR.  TEŞHİR SALONU EN AZ  20 M2 OLMALIDIR.

 

 1. MODERN VE ŞIK BİR DİZAYNA SAHİP OLAN OTOMATİK OKEY MASASI’NIN PATENT HAKLARI FİRMAMIZA AİT OLUP İKİ YIL GARANTİ KAPSAMINDADIR. BAYİ TEKNİK SERVİS EKİBİNİ KURUP EN AZ BİR TEKNİK SERVİS ELEMANI BULUNDURACAKTIR VE RASTER ŞİRKETİ TARAFINDAN ÜCRETSİZ OLARAK EĞİTİLİCEKTİR. GARANTİ KAPSAMI İÇİNDE İKİ SENE BOYUNCA BAYİ TARAFINDAN TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERİLECEKTİR. (GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA İKİ SENE SONRA TEKNİK SERVİS HİZMETİ BAYİ TARAFINDAN ÜCRETLİ OLARAK VERİLECEKTİR). GARANTİ KAPSAMI İÇERİSİNDEKİ BÜTÜN YEDEK PARÇALAR RASTER TARAFINDAN TEMİN EDİLECEKTİR.

 

 1. BAYİLİK YAPACAK ŞAHISIN VEYA FİRMANIN TECRUBELİ PAZARLAMA ELEMANI OLMASI GEREKMEKTEDİR.

 

 

 1. BAYİLİK YAPACAK ŞAHISIN VEYA FİRMANIN RASTER ŞİRKETİNDEN HER AY ALMASI GEREKEN MASA ADETLERİ BÖLGE POTANSİYELİ GÖZ ÖNÜNDE TUTULARAK AŞAĞIDA BELİRTİLEN ŞEKİLDE TESPİT EDİLMİŞTİR.

 • NÜFUSU 2,5 MİLYON VE ÜZERİ OLAN BÖLGEDE HER AY EN AZ 25 ADET MASA ALMASI GEREKMEKTEDİR.

 • NUFUSU 1 MİLYON VE ÜZERİ OLAN BÖLGEDE HER AY  EN AZ 15 ADET MASA ALMASI GEREKMEKTEDİR.

 • NUFUSU 500 BİN VE ÜZERİ OLAN BÖLGEDE HER AY  EN AZ 10 ADET MASA ALMASI GEREKMEKTEDİR.

 

 1. ÖDEME ŞARTLARI:

BAYİLİKLE ANLAŞMAMIZA GÖRE NAKİT, ÇEK, KREDİ KARTI VEYA BANKA TEMİNATI ÖDEME ŞEKİLLERİNDEN BİRİSİNDE KARAR VERİLECEKTİR.

 

 1. NAKLİYE:             10-24 ADET MASA ALIM NAKLİYE ÜCRETİ BAYİYE AİTTİR.

                           25 ADET  ÜZERİ MASA ALIM NAKLİYE ÜCRETİ RASTER FİRMASINA AİTTİR.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

BİLGİLERİNİZE SUNARIZ. 

 

SATIŞ TEMSİLCİSİ ÖN BİLGİLENDİRME


 1. Ürünlerin pazarlanmasında RASTER SAĞLIK GIDA TEKSTİL AĞAÇ KAPLAMA ÜRÜNLERİ ELEKTRONİK DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.’nin belirlemiş olduğu fiyatların dışında kesinlikle satılamaz.

 

 1. Sadece toplu Otomatik okey masası   satışlarında ,  müşteriye   indirim uygulamak için tarafımıza ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

 

 1. Trakya ve İstanbul dışı satış işlemlerinde Kurulum + Yol masrafı  olarak o günkü anlaşılan (Otobüs, Uçak ,Tren  vb.) ulaşım aracının Tekirdağ/ Çorlu’  dan  varılacak olan il, ilçe, köy veya semt’ in olduğu bölgeye ulaşım bedeli hesaplanıp, yol masrafı olarak yansıtılacaktır. Merkez depomuz Tekirdağ/ Çorlu’ da bulunmaktadır.

 

 1. Satış  temsilcilerimiz  Mevcut araçlarına reklam,    sticker   veya  araç giydirme gibi uygulamalar düşünürlerse tarafımızca anlaşmalı olduğumuz reklam şirketinde araçlarının reklam masrafları şirketimiz tarafından karşılanacaktır.

 

 1. Otomatik Okey Masası fiyatlarımız Dolar’a endeksli olduğu için ilerde masaların fiyatlarında değişiklik söz konusu olduğunda Satış Temsilcilerimiz bilgilendirilecektir.

 

 1. Broşür, ilan ve katalog çalışmaları sizlere tarafımızdan sağlanacaktır.

 

 1. Satış Temsilcimiz ek iş olarak kabul ettiği takdirde, kendi yapmış olduğu masrafı, zarar ziyanı ve her türlü hukuki sorumluluk taşıyan durumlarda RASTER SAĞLIK GIDA TEKSTİL AĞAÇ KAPLAMA ÜRÜNLERİ ELEKTRONİK DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ. Sorumlu değildir. 

 

BİLGİLERİNİZE SUNARIZ.

YURTDIŞI DİSTRİBÜTÖRLÜK ÖN BİLGİLENDİRME


 1. DİSTRİBÜTÖR OTOMATİK OKEY MASALARININ TANITIMI VE TEŞHİRİ AMACIYLA ÜRÜN NİTELİKLERİNE VE SATIŞ ŞARTLARINA UYUMLU OLMAK ÜZERE BÖLGESİNDE TEŞHİR SALONU TESİS ETMEK ZORUNDADIR.

 

 1. DİSTRİBÜTÖR TEKNİK SERVİS HİZMETİNİ BELİRLEYECEĞİ ELEMANLAR İLE YÜRÜTECEKTİR. ELEMANLAR ELEKTRONİK BİLGİSİNE SAHİP OLACAKTIR. TEKNİK SERVİS ELEMANLARININ EĞİTİMİ RASTER FİRMASINA AİTTİR. EĞİTİME GELEN ELEMANLARIN EĞİTİM GİDERLERİ VE KONAKLAMA GİDERLERİ RASTER FİRMASINA AİT OLUP YOL GİDERLERİ DİSTRİBÜTOR FİRMA TARAFINDAN KARŞILANACAKTIR.

 

 1. MODERN VE ŞIK BİR DİZAYNA SAHİP OLAN OTOMATİK OKEY MASASININ PATENT HAKLARI FİRMAMIZA AİT OLUP KULLANIM HAKKININ DEVRİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

 

 1. ÜRÜN İKİ YIL GARANTİ KAPSAMINDADIR. GARANTİ KAPSAMI İÇİNDE ÜRÜNLERE DİSTİRİBÜTÖR TARAFINDAN TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERİLECEKTİR.  İHTİYAÇ DUYULDUĞUNDA OTOMATİK OKEY MASASI VE PARÇA KISMI RASTER TARAFINDAN TEMİN EDİLECEKTİR

 

 1. DİSTRİBÜTÖR ÜRÜN SATIŞ FALİYETLERİNİ YÜRÜTECEĞİ BÖLGELERİ VE BU BÖLGE POTANSİYELİNİ BELİRLEMELİ VE ANA FİRMAYA HEDEFLEDİĞİ ÜRÜN SATIŞ ADETLERİNİ DE GÖSTERECEK ŞEKİLDE SATIŞ PLANINI FİRMAMIZA SUNMASI GEREKMEKTEDİR.

 

 1. YUKARIDAKİ HEDEFLER  GERÇELEŞİRSE  DISTRİBÜTÖR FİRMA TARAFINDAN HER ÜRÜN ALIMINDA 1 KONTEYNIR (150 ADET)  MASA ALINMALIDIR.

 

 1. ÜRÜN TESLİMATI CİF VEYA FOB OLARAK KARŞILIKLI GÖRÜŞMEDEN VE ÜRÜN FİYATLARI BELİRLENDİKTEN SONRA BELİRLENECEKTİR.

 

BİLGİLERİNİZE SUNARIZ.BAYİLİK TALEP FORMU