Bayilik
BAYİLİK ÖN BİLGİLENDİRME


OTOMATİK OKEY MASALARININ TANITIMI AMACIYLA BAYİLİK BÖLGESİNDE TEŞHİR SALONU BAYİ TARAFINDAN TESİS EDİLMELİDİR. TEŞHİR SALONU EN AZ 20 M2 OLMALIDIR.

MODERN VE ŞIK BİR DİZAYNA SAHİP OLAN OTOMATİK OKEY MASASI’NIN PATENT HAKLARI FİRMAMIZA AİT OLUP İKİ YIL GARANTİ KAPSAMINDADIR. BAYİ TEKNİK SERVİS EKİBİNİ KURUP EN AZ BİR TEKNİK SERVİS ELEMANI BULUNDURACAKTIR VE RASTER ŞİRKETİ TARAFINDAN ÜCRETSİZ OLARAK EĞİTİLİCEKTİR. GARANTİ KAPSAMI İÇİNDE İKİ SENE BOYUNCA BAYİ TARAFINDAN TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERİLECEKTİR. (GARANTİ KAPSAMI DIŞINDAKİ MAKİNELER İÇİNİKİ TEKNİK SERVİS HİZMETİ BAYİ TARAFINDAN ÜCRETLİ OLARAK VERİLECEKTİR). GARANTİ KAPSAMI İÇERİSİNDEKİ BÜTÜN YEDEK PARÇALAR RASTER TARAFINDAN TEMİN EDİLECEKTİR.

BAYİLİK YAPACAK ŞAHISIN VEYA FİRMANIN TECRUBELİ PAZARLAMA ELEMANI OLMASI GEREKMEKTEDİR.

BAYİLİK YAPACAK ŞAHISIN VEYA FİRMANIN RASTER ŞİRKETİNDEN HER AY ALMASI GEREKEN MASA ADETLERİ BÖLGE POTANSİYELİ GÖZ ÖNÜNDE TUTULARAK AŞAĞIDA BELİRTİLEN ŞEKİLDE TESPİT EDİLMİŞTİR.

 

SATIŞ TEMSİLCİSİ ÖN BİLGİLENDİRME


Ürünlerin pazarlanmasında RASTER SAĞLIK GIDA TEKSTİL AĞAÇ KAPLAMA ÜRÜNLERİ ELEKTRONİK DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.’nin belirlemiş olduğu fiyatların dışında kesinlikle satılamaz.

Sadece toplu Otomatik okey masası satışlarında, müşteriye indirim uygulamak için tarafımıza ulaşıp bilgi albilirsiniz.

Trakya ve İstanbul dışı satış işlemlerinde Kurulum + Yol masrafı olarak o günkü anlaşılan (Otobüs, Uçak,Tren vb.) ulaşım aracının Tekirdağ/ Çorlu’ dan varılacak olan il, ilçe, köy veya semt’in olduğu bölgeye ulaşım bedeli hesaplanıp, yol masrafı olarak yansıtılacaktır. Merkez depomuz Tekirdağ/ Çorlu’ da bulunmaktadır.

Satış temsilcilerimiz Mevcut araçlarına reklam, sticker veya araç giydirme gibi uygulamalar düşünürlerse tarafımızca anlaşmalı olduğumuz reklam şirketinde araçlarının reklam masrafları şirketimiz tarafından karşılanacaktır.

Otomatik Okey Masası fiyatlarımız Dolar’a endeksli olduğu için ilerde masaların fiyatlarında değişiklik söz konusu olduğunda Satış Temsilcilerimiz bilgilendirilecektir.

Broşür, ilan ve katalog çalışmaları sizlere tarafımızdan sağlanacaktır.

YURTDIŞI DİSTRİBÜTÖRLÜK ÖN BİLGİLENDİRME


MODERN VE ŞIK BİR DİZAYNA SAHİP OLAN OTOMATİK OKEY MASASININ PATENT HAKLARI FİRMAMIZA AİT OLUP KULLANIM HAKKININ DEVRİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

ÜRÜN İKİ YIL GARANTİ KAPSAMINDADIR. GARANTİ KAPSAMI İÇİNDE ÜRÜNLERE DİSTİRİBÜTÖR TARAFINDAN TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERİLECEKTİR. İHTİYAÇ DUYULDUĞUNDA OTOMATİK OKEY MASASI VE PARÇA KISMI RASTER TARAFINDAN TEMİN EDİLECEKTİR

DİSTRİBÜTÖR ÜRÜN SATIŞ FAALİYETLERİNİ YÜRÜTECEĞİ BÖLGELERİ VE BU BÖLGE POTANSİYELİNİ BELİRLEMELİ VE ANA FİRMAYA HEDEFLEDİĞİ ÜRÜN SATIŞ ADETLERİNİ DE GÖSTERECEK ŞEKİLDE SATIŞ PLANINI FİRMAMIZA SUNMASI GEREKMEKTEDİR.

 BAYİLİK TALEP FORMU