Hakkımızda

Otomatik okey masasının fikir sahibi Dr. Murat EMİNOĞLU öncülüğünde, 2005 yılında otomatik okey masasını tasarlayıp üretmek amacıyla kuruldu.

Otomatik okey masasının üretim patent hakkı firmamıza ait olup, sektörün ilk ve tek ismidir. Firmamız ithalat, ihracat ve imalat alanlarında faaliyet göstermektedir.

Çinin Hangzhou eyaletinde 8000m2lik kapalı anlana sahip ve üretim tesisini içinde bulunduran fabrikamız mevcuttur. Fabrikamız geniş kapsamlı bir organizasyonu içine almış olup, AR-GE ve üretim aşamasını tamamlamıştır. Yenilik ve devamlılık prensibi önemseyerek, devam eden AR-GE çalışmalarımız ile, sürekli yeni nesil otomatik okey masası üreterek, hızlı değişen müşterin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Sektörün en deneyimli ismi, Raster olarak 2005ten bu yana Türkiye, Kıbrıs, Ortadoğu ve Avrupa pazarlarında satış yapmaktayız. Deneyimli teknik servis ekibimiz ile Türkiye geneline teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Firmamızın genel stoklama ve dağıtım merkezi Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde olup, İstanbul Maslak'da satış ve teşhir salonumuz bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ

  • İnsan hayatına ve doğaya saygıyla sağlıklı ve güvenilir ürünlere imza atmak.
  • Kaliteli çözümler isteyen müşterilere en geniş yelpazede ürünler sunmak.
  • Müşteri ilişkilerinde çözüm odaklı yaklaşımla sektör liderliğini devam ettirmek.

VİZYONUMUZ

Teknolojinin hızlı gelişimini yakından takip eden firmamız, tasarım üretimde müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılarken, ürün kalitesi ve çalışanların eğitimi konularında da sürekli gelişim sağlayacaktır.